Atsauksmes

Sign Guestbook | Show Guestbook
Superīgs pasākums
Sveiki! Esmu bijusi pie Edītes uz kursiem, kas vienmēr ir pozitīvisma un labu emociju pārpilni. Domāju, ka arī šoreiz Edīte un viņas komanda būs trāpījušas desmitniekā un pasākums tiks noorganizēts godam! Ar nepacietību gaidu!
01/15/14

Inta
Nevaru sagaidīt rītdienu - 14.02. !!!!!!!!!!!!!!
02/13/14

Elita
Edīte! Paldies par lielisko iespēju ļauties lutināšanai, sevis izzināšanai un triju dienu labsajūtai. Paldies Tavai gudrajai komandai - Elīnai par mieru un profesionālismu, daudz jaunu ideju un nopietnu pārdomu! Ritai par radošuma atraisīšanu. Arī šīs nodarbības vedināja paskatīties uz sevi citā rakursā - bija ļoti, ļoti vajadzīgi! Pirts - JĀ - labi! Derētu pamēģināt vēlreiz... Priecājos, ka nokļuvu šeit, iepazinos ar ĻOTI interesantām dāmām, atpūtos, ieraudzīju jaunas idejas un sasmēlos pozitīvu enerģiju! Paldies!
02/18/14

Enda
Labi organizēts pasākums, paldies meitenēm! Gan lekcijas, gan aktivitātes un atpūta bija sabalansētas - jutos viegli, patīkami nogurusi. Koncerts - neaizmirstams, fantastisks. Nodarbību tēmas - interesantas, aizraujošas. Gaumīgi iekārtots interjers - sveces, ziedi utt. - nu tā kā svētkos, ļoti garšīgi ēdieni. Izveidojās saderīga kompānija, pietika smieklu un emocionālu asaru. Paldies par manu atpūtu un relaksāciju! :)
02/18/14

Solvita
Paldies par jaukajām sajūtām! Mani iepriecināja katra nodarbība. Sapratu, cik daudz man ir resursu, kurus neizmantoju. Šīs trīs dienas ķermenis un prāts gavilēja par sniegtajām baudām. Sapratu arī tādas sajūtas ar kurām būtu jāpastrādā. Zinu, ka nākamās dienas vēl būšu kopā ar visām meitenēm. Novēlu visām sievietēm atrast iespēju apmeklēt "Sajūtu SPA"! Paldies, paldies, paldies par šīm foršajām dienām, tā turpināt!!! Veiksmi, veselību, mīlestību!!!
02/19/14

Anita
Šādā projektā piedalos pirmoreiz un man pat nav ar ko salīdzināt. Braucot uz "Sajūtu SPA" es iedomājos šo pasākumu savādāku. Domāju, ka būs runa par fiziskām lietām - taču jau "SPA". Vilšanās NEBIJA! Šīs garīgās lietas man patika. Ir izdevies noformulēt savus nelielos mērķus, kurus tad atliek realizēt. Kā? Tur atkal jāpadomā. Caur sarunām esmu nedaudz atvērusies, pārkāpusi vai pārvarējusi skaļi runāt par saviem noslēpumiem. Ceru, ka mans liktens nav veltīgs šajā dzīvē, ceru, ka esmu labs cilvēks, saturīgs, mīļš, jo izskats ir citāds. Nepatika vēsā istabiņa, bet savādāk es uzsūcu visu kā tas ir. Esmu priecīga par jaunām pieredzēm, par dalībniecēm, par organizatorēm. Novēlu šīs lietas turpināt. Lai nākamajām grupiņām ir tikpat labi, kā bija mums! Lai top!
02/19/14

Inta
Vispirms - palides par šo dāvanu! Noteikti turpināt - tas ir to vērts. uzzināju daudz interesanta un saistoša, ko varu arī izmantot un pielietot savā darbā. Kā vienmēr - savstarpējās sarunās iespējams atrast ļoti daudz "zelta graudu". Patika "iziet no rāmjiem" - un galvenais - ļauties, ļauties, ļauties! Dzīvot bez pulkstens un sakariem - kolosāli! Droši vien, pašas labākās domas un sajūtas izpausmes izkristalizēsies pēc kāda laika. Pašreiz vēl viss procesā. Dienas bija piesātinātas, bet patīkamas. Par piektdienas vakaru - vārdu trūkst, lai aprakstītu pozitīvās emocijas, kas rosījās. Tas vis, vis, viskolosālākais, ka bija padomāts par visiem sīkumiem - lentītes, bantītes, "kartītes", rozīte un ... katru dienu pa vīrietim!!!!! :) Super! Mīļās organizatores, liels, liels, liels paldies par ieguldīto darbu, lai mēs justos ļoti labi!
02/19/14

Daiga
Šajās dienā sbija viss... no lielas neziņas, kas un kā, no smiekliem, līdz asarām. Bauda skatam, dvēselei, prātam, miesai un, protams, arī gastronomiskās baudas (ļoti, ļoti, ļoti gardas). Es ļāvos it visā (...lai upe mani nes :) ). Nodarbība sbija super, priekš manis tas viss bija jauns un nezināms. Es tvēru visu, katru vārdu, arī caur asarām, kas priekš manis bija īpašs pārsteigums (es taču esmu stipra un neraudu :) ). Liels paldies jaukajām meitenēm - čakliem darbu rūķīšiem, par jūsu idejām, tās bija super! Un manām "cīņu" biedrenītēm, tik daudz no viņām uzzināju priekš sevis "Uh!". Un vīrieši - dzied tikai Tev, "noper" un, protams, atraktīvais "iemūžinātājs". Tas bija super! Šis SAJŪTU SPA bija viena no manām mīļākajām dāvanām, ko esmu sev sagādājusi. Nekas nenotiek tāpat vien, mēs satiekam tos cilvēkus, kuri mums jāsatiek, mēs esam tur, kur mēs esam. Lai jums daudz radošu ideju! Es saku - uzredzēšanos!!! :)
02/20/14